Категории

Серия Tojiro Oboro

Серия Tojiro Oboro

Ножи Tojiro Oboro подходят как для профессионального, так и для домашнего использования. Черно-белый узор вдохновляет образ традиционной японской росписи тушью.

Лезвие изготовлено из японской высококачественной стали для ножей - VG10 - обеспечивает лучшую остроту и максимальное удержание кромки. Его выпуклое отшлифованное лезвие удерживает лезвие дольше, надежно и легко затачивается. Ручка из льняной микарты, прочная, устойчивая к коррозии и устойчивая к разрушению с течением времени. Ее круглая форма идеально ложится в руку.

Сортировать по:
Показать как: список / сетку

Jaapani kokanuga, mis hoiab hästi teravust. Universaalseim töövahend köögis. Sobib väga hästi liha, kala, juur- ja puuviljade lõikumiseks, hakkimiseks ning viilutamiseks.

Tojiro Oboro näol on lisaks praktilisusele ja esmaklassilisele kvaliteedile tegemist ka disaini mõttes nägusate ja unikaalsete nugadega. Triibulised käepidemed on inspireeritud Jaapani mustvalgest tušimaali tehnikast ehk suibokuga´st. 

Tera näol on tegemist tuntud ja tunnustatud Tojiro DP-tehnoloogiaga. Kolmekihillise tera lõikesüdamiku moodustab VG-10 roostevaba terasssulam (HRC 60-61). Lõiketera kaitsvad välimised küljed on tehtud 13-chrome roostevabast terasest. Käepide on tehtud linasest mikartast, mis on vastupidav ja käes pehme ning mugav. 

Tojiro Oboro noad sobivad nii profikokale kui nõudlikule kodukasutajale.

Артикул: F-1313 ,   Кол-во: В наличии
158,00 €

   ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В МАГАЗИН TALLINN CUTLERY,
MUSTAMÄE TEE 16!